Farmakovigilancia gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Novartis egy svájci központú egészségügyi vállalat, amely a betegek folyamatosan változó szükségleteire nyújt megoldásokat világszerte.

Farmakovigilancia gyakornok

Feladatok

  • Adatbáziskezelés; statisztikai kimutatások, nyilvántartások készítése
  • Archiválási feladatok
  • Partnerekkel való kapcsolattartás és kommunikáció
  • Project management
  • Tudományos irodalomfigyeléssel kapcsolatos tevékenységek
  • Gyógyszer- és betegbiztonsággal kapcsolatos folyamatok kezelése

Elvárások

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos egészségügyi tanulmányok
  • Erős középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos szintű Excel, PowerPoint ismeretek
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Gyors gondolkodás, nyitott személyiség
  • Multitasking képesség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti minimum 20 órában
  • Rugalmas, tanulmányokhoz igazított beosztásban
  • Hosszút távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra diákbér
  • Rálátás az alap farmakovigilancia tevékenységekre
  • Új, dinamikus ipari és tudományos terület megismerése
  • Igény szerinti elméleti képzések
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Jól megközelíthető iroda a Móricz Zsigmond körtéren

Előnyök

  • Adatbázis kezelésében szerzett tapasztalat
  • Tudományos diákköri tevékenységgel kapcsolatos tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest