Farmakovigilancia gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Novartis egy svájci központú egészségügyi vállalat, amely a betegek folyamatosan változó szükségleteire nyújt megoldásokat világszerte. A világ egyik vezető egészségügyi vállalataként a tudományos alapokon nyugvó innovációt ötvözik a digitális technológiai megoldásokkal. Küldetésük, hogy új gyógymódokat fedezzenek fel. A Novartis 109 ezer főt foglalkoztat, több mint 140 különböző nemzetiségből. Termékei világszerte csaknem 800 millió emberhez jutnak el.

Farmakovigilancia gyakornok

Feladatok

  • Adatbázis-kezelés, statisztikai kimutatások, nyilvántartások készítése
  • Archiválási feladatok
  • Partnerekkel való kapcsolattartás és kommunikáció
  • Project management
  • Tudományos irodalomfigyeléssel kapcsolatos tevékenységek
  • Gyógyszer- és betegbiztonsággal kapcsolatos folyamatok kezelése

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos egészségügyi tanulmányok
  • Erős középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos Excel, PowerPoint ismeretek

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti minimum 20 órában
  • Rugalmas időben végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1580 Ft/óra diákbér
  • Home office lehetőség
  • Rálátás az alap farmakovigilancia tevékenységekre
  • Új, dinamikus ipari és tudományos terület megismerése
  • Igény szerinti elméleti képzések
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka
  • Jól megközelíthető iroda a Móricz Zsigmond körtéren

Előnyök

  • Adatbázis-kezelésében szerzett tapasztalat
  • Tudományos diákköri tevékenységgel kapcsolatos tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest