Fashion sales manager (Pest megye)

A hirdetés már lejárt!

Fashion sales manager

Feladatok:

  • a bevezetés alatt álló, új magyar divatmárka magyarországi és európai piaci bevezetése
  • brand építésben, értékesítésben való proaktív részvétel
  • magyarországi és nemzetközi (főként európai) kereskedőkkel való kapcsolatfelvétel, kapcsolatépítés, kapcsolattartás

Elvárások:

  • önálló, asszertív munkavégzés
  • a brand megfelelő színvonalú képviselete mind megjelenésben, mind szellemiségben
  • magabiztos idegen nyelv tudás, minimum angol és/vagy német nyelvek

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • további idegen nyelv tudás
  • saját gépjármű

Amit a munkaadó kínál:

  • fix fizetés teljesítménybérrel és sikerdíjjal kiegészítve
  • rugalmas munkaidő

Céginformáció:

  • SG Factory Szolgáltató Kft., She Glows márka
  • weboldal: sheglowscollection.com

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzot a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el.