F&B Manager (Budapest)

Balaton környéki, családi/resort szállodai Partnerünk csapatába keressük F&B Manager pozícióba új kollégáját, aki határozott személyiséggel és üzleti szemlélettel irányítja az éttermek és a csapat működését. Ha fontos számodra a kiváló vendégélmény, ha tulajdonosi szemlélettel tekintesz az F&B részlegre és fontos számodra a magas sztenderdek megléte, akkor ne habozz jelentkezni

F&B Manager

Feladatok

  • új stratégiák kialakítása a szállodaigazgatóval közreműködésben
  • az éttermi részleg munkájának szervezése és irányítása
  • éves költség és forgalom megtervezése, tervszámok elkészítése
  • értékesítőhelyek zavartalan működésének biztosítása
  • folyamatos kapcsolattartás a vendégekkel, ügyfélelégedettség magas szintű biztosítása
  • F&B terület zavartalan működéséhez szükséges adminisztráció ellátása

Követelmények

  • tapasztalat F&B Manager vagy hasonló pozícióban, kiváló vezetői készségekkel
  • kiemelkedő kommunikációs és szervezőkészség
  • vendég és megoldásközpontú gondolkodás
  • adminisztrációban szerzett jártasság
  • szállodaipari tapasztalat
  • előny: Resort szállodában / hajón szerzett tapasztalat és folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • munkába járás támogatása
  • relokáció támogatása
  • teljesítményhez kötött éves prémium
  • inspiráló munkakörnyezet a Balaton gyönyörű tájával.

Budapest