Fegyveres biztonsági őr (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Fegyveres biztonsági őr

Feladatok:

  • Járőrszolgálat,
  • Felügyeletei és megőrzési tevékenységek ellátása,
  • Szállítmánykísérés.

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség,
  • Személy- és vagyonőr szakmai végzettség,
  • Fegyvervizsga megléte,
  • Megbízható fegyverkezelés.

Amit kínálunk:

  • Megszakítás nélküli munkarend,
  • Alapbéren felüli plusz juttatások,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Miskolc