Fehér mosogató (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szeretne egy megbízható, stabil munkahelyen dolgozni?

Az Eurest Kft. felvételt hirdet a következő pozícióban:

Fehér mosogató

(8 órás bejelentett munka, pályakezdők, nyugdíjasok is)

Feladatok

  • mosogatás, konyha tisztán tartása, takarítás,
  • munka jellege: könnyű fizikai munka, mely állóképességet, jó fizikumot, kézügyességet igényel.

Elvárások

  • érvényes negatív mellkas röntgen lelet,
  • kulturált, ápolt, tiszta megjelenés,
  • pontosság, alaposság.

Amit kínálunk

  • 8 órás munka,
  • fizetett szabadság,
  • teljes bruttó béres bejelentés, Munka törvénykönyve szerinti foglalkoztatás,
  • állandó délelőtt,
  • munkaruha,
  • külön jutalmazzuk a megbízhatóságodat, pontosságodat,
  • meleg ételt biztosítunk és személyzeti védőitalt,
  • professzionális konyhatechnológia,
  • stabil, kiszámítható munkarend,
  • folyamatos szakmai kihívás,
  • Pályakezdők, Nyugdíjas jelentkezőket is szívesen várjuk,

Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 munkanap,

Munkavégzés: állandó délután

Helyszín: Budapest 8. ker. (kórház területén lévő) főzőkonyha,

Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Érdeklődni a 06 1/314 16 38 telefonszámon lehet hétköznapokon 8:00-15:00 óra között.

Budapest