Fejlesztési koordinátor (Magyarország)

Ingatlanfejlesztésre szakosodott partnerünk célja olyan magas minőségű ingatlanprojektek létrehozása, amelyek az ingatlantulajdonosok számára fenntartható értéknövekedést hoznak létre, és hozzájárulnak az épített környezet színvonalának növeléséhez. Csapatukba keresik most Fejlesztési koordinátor pozícióba új munkatársukat.

Fejlesztési koordinátor

Feladatok

  • Stratégiai és projektriportok összeállítása
  • Üzleti tervezés
  • A projekt előkészítéséhez ajánlatkérők, megrendelők összeállításában való közreműködés, ártükrök feldolgozása, teljesítésigazolások előkészítése
  • Döntés előkészítés
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzleti partnerek, hatóságok, és vállalkozók felé
  • Tervezőknek, alvállalkozóknak kiadott feladatok ellátásának ellenőrzése;
  • Fejlesztési, projekt és tervezői kooperáció megszervezése, részvétel azon és jegyzőkönyv készítése,
  • Jegyzőkönyvek átnézése, véleményezése a fejlesztési igazgató számára;
  • Projektadatbázis kidolgozása, adatkarbantartás, adatmentés managementje;
  • A projekt előkészítés teljes adminisztrációja, rendszerezése, archiválása;
  • Közreműködés a projektre vonatkozó ütemtervek kidolgozásában az előkészítő fázisban, különös tekintettel a tervezési, engedélyezési, használatbavételi folyamatra, ütemtervek frissítése, nyomon követése;
  • A tervezőktől kapott rajzi munkarészek feldolgozása, adminisztrációja; kezelése;
  • Területhasználat kidolgozása, nyomon követése

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (építészmérnök, építőmérnök vagy közgazdász)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban, német nyelvtudás előny
  • 2-3 év releváns tapasztalat lakóépületek fejlesztésében
  • Tárgyalásban szerzett tapasztalat
  • Precizitás, pontosság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó tervező és szervező készség
  • Releváns szabályok, eljárások ismerete és betartása
  • Minőségorientált hozzállás
  • ArchiCAD vagy AutoCAD programok ismerete, használatukban szerzett tapasztalat
  • MS Office programok alapos ismerete, használatukban szerzett tapasztalat
  • Digitális formátumú tervek kezelésében tapasztalat,
  • Költségvetés készítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Komplex projektek, beruházások
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest