FEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐ (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

FEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐ

Nemzetközi, piacvezető és folyamatosan bővülő gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

FEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐ (16-2017) pozícióba.

Feladatok

  • Nemzetközi fejlesztési projektek vezetése,
  • Vevőkkel való aktív kapcsolattartás, technikai támogatás,
  • Folyamatok optimalizálása, hatékonyságnövelés,
  • Részvétel a külső vállalati kapcsolatok fejlesztésében,
  • Felelősségvállalás az idő- és költségvetési tervek elkészítéséért,
  • Együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (előny: műszaki szakon szerzett diploma),
  • Műszaki munkakörben szerzett tapasztalat (előny: projektvezetői vagy sales terület),
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás.

Előny:

  • Autóipari szakmai háttér

Amit kínálunk

  • Home office lehetőség,
  • Székeskörű juttatási csomag az alapbéren felül (Cafeteria, éves bónuszok, egészségbiztosítás),
  • Kiemelkedő bejárás támogatás (nettó 30 Ft/km), lakhatási támogatás,
  • Szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatás, sport támogatás,
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy rendkívül innovatív és folyamatosan bővülő vállalatnál.

A munkavégzés helye

Borsod-Abaúj-Zemplén megye