Fejlesztési vezető - fejlesztő vegyész (Nyíregyháza)

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő, természetes alapanyagokból készülő tisztító- és mosószereket gyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Fejlesztési vezető - fejlesztő vegyész

Elvárások:

  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Kreativitás, önállóság, holisztikus szemléletmód,
  • Gyártási alapanyagok alapos ismerete,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Legalább középfokú angol és / vagy német nyelvtudás,
  • Projekt menedzsment tapasztalat,
  • Minőségellenőrzésben, biztonsági adatlapok készítésében szerzett tapasztalat,
  • "Bio" alapanyagok ismerete,
  • Termékek tanúsításában szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Háztartási vegyipari és kozmetikai termékek kifejlesztése,
  • Fejlesztések dokumentálása,
  • Meglévő termékek továbbfejlesztése, gyártástechnológiájuk hatékonyabbá tétele,,
  • Gyártási alapanyagok felkutatása,
  • Labor kialakítása és működtetése,
  • Minőség-ellenőrzés és termékek tesztelése,,
  • Vonatkozó jogszabályok és előírások figyelése, alkalmazása

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő szakmai kihívás,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Rugalmas munkavégzés,
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Nyíregyháza