Fejlesztő gyakornok (Budapest)

Szimulátor technikával foglalkozó partnerünk számára keresünk fejlesztő gyakornokokat jellemzően otthoni munkavégzéssel!

Fejlesztő gyakornok

Feladatok

  • vezetéstechnikai szimulátor szoftverének fejlesztése a szakmai irányító elvárásai szerint;
  • open source szoftver fejlesztés;
  • konrét feladatok leprogramozása/ beillesztése a szoftverbe;
  • gépi végrehajtás ellenőrzése;
  • C++ programozási nyelv használata.

Elvárások

  • nappali tagozatos (aktív/passzív) hallgatói jogviszony;
  • közép szintű angol nyelvtudás (fórumok olvasása angol nyelven);
  • autószimulátor vagy vezetéstechnikai érdeklődés;
  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony;
  • szakirányú tanulmányok;
  • programozási ismeretek.

Amit kínálunk

  • hosszú távú home office munkalehetőség (igény szerint a XIV. kerületi irodában is lehet dolgozni, vagy alkalmanként bejárni);
  • fejlődési lehetőségek.

Munkavégzés helye

Otthoni munkavégzés (alkalmanként Budapest XIV. kerület)

Munkabér

  • bruttó 1 800 Ft / óra
Budapest