Fejlesztő mérnők (Budapest)

Feladata: könnyűszerkezetű járművek speciális hajtás elemeinek tervezése és fejlesztése

A cégünk speciális hajtású kerékpárok és egyéb eszközök fejlesztésével és gyártásával foglalkozik.

Új kollégát keresünk, aki fejlesztő mérnökként erősítené meglévő csapatunkat.

Feladataid

  • könnyűszerkezetű járművek speciális hajtáselemeinek fejlesztése
  • tervezett eszközök alkatrészeinek legyártatása, összeszerelése, tesztelése
  • gyártástámogatás
  • dokumentáció készítés

Elvárásaink

  • gépészmérnök végzettség
  • releváns szakmai tapasztalat
  • 3D tervezőrendszer / szoftver  ismeret (SolidWorks előnyt jelent)
  • jármű tervezésben/ gyártástechnológia  területén szerzett ismeretek előnyt jelentenek
  • rendszerszemlélet, önállóan és csoportban is hatékony munkavégzés
  • kreativitás, precizitás, önálló probléma megoldás, szakmai nyitottság
  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés
  • innovatív csapat
  • izgalmas fejlesztési feladatok
  • magasfokú szakmai kihívások
  • felelősségteljes munkakör
  • budapesti munkavégzés

Munkabér

  • bruttó  400 000 - 700 000  Ft  / hó
Budapest