Fejlesztő (PHP) (Budapest)

Budapest

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Fejlesztő (PHP)

Feladatok

  • Belső vállalati vizsgarendszer továbbfejlesztése PHP programnyelven, Laravel keretrendszerben
  • Szoftver fejlesztési dokumentációk készítése vállalati előírások alapján
  • Napi kapcsolattartás a megrendelővel
  • Infrastruktúra üzemeltetési feladatok ellátása
  • Önálló munkavégzés, a munkatársnak a lehető legrövidebb idő alatt át kell látnia egy komplex logikával rendelkező rendszert és annak infrastruktúráját, fel kell építeni egy release folyamatot és elő kell készíteni egy kollaborációs rendszer segítségével a csapat esetleges bővülését valamint a verziók közötti átláthatóságot

Ha mindezzel rendelkezel,

  • 3-5 év PHP fejlesztői tapasztalat
  • LARAVEL keretrendszer ismerete (legalább 1 év)
  • 3-5 év adatbáziskezelői tapasztalat,
  • MYSQL3-5 év CSS, HTML, JQuery tapasztalat
  • B2 szintű angol nyelvtudás
  • Agilis szoftverfejlesztői tapasztalat (SCRUM stb..)
  • Linux ismeret
  • Apache webszerver üzemeltetési, konfigurálási tapasztalat
  • Cloud tapasztalat
  • Docker szoftver ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyök:

  • Jenkins, Git ismeret
  • MS ACCESS tapasztalat

Budapest