Fejlesztőmérnök (Gépészmérnök) (Veszprém)

Szívesen vennél részt globális projektekben? Vonz a nemzetközi színtéren való mozgás? Szeretnél egy olyan összetett pozíciót betölteni, ahol hangsúlyosak a szervezési és koordinációs feladatok, némi tervezéssel fűszerezve?

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló ügyfelünk folyamatos bővülése okán Fejlesztőmérnök (Gépészmérnök) munkatársat keresünk.

Fejlesztőmérnök (Gépészmérnök)

Feladatok

  • Ipari automatizálási szenzorok, és eszközök gépészeti fejlesztés
  •  Új műszaki megoldások felkutatása és validálása
  •  Végeselem szimulációk elvégzése (Ansys, Solidworks tools)
  •  Kísérletek, és tesztek megtervezése
  •  Műszaki dokumentációk készítése
  • Együttműködés belföldi, és külföldi kollégákkal

Követelmények

  • Gépészmérnök, vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  •  CAD szoftverismeret (SolidWorks előny)
  •  Ansys szoftver ismerete
  •  Kommunikációképes angol nyelvismeret
  •  Kreativitás, műszaki érzék
  •  Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Az alapbéren kívül bónusz, cafeteria, egészségbiztosítási szolgáltatás, munkába járási támogatás, költözési-/albérlettámogatás
  • Stabil hátterű, több, mint 30 éves múlttal rendelkező, folyamatosan bővülő vállalat
  • Kiemelkedően jó munka-magánélet egyensúly (dolgozói elégedettségmérés alapján)
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőség

Veszprém