Fejlesztőmérnök (vezetőképző program) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk prémium építőipari gépeket, eszközöket és tervezői szoftvereket gyárt. A 75 éves múltra visszatekintő vállalat nemzetközi karrier utat kínál az “engineering leadership development program” keretében, ez egy 3 éves programot jelent, mely során egy mentor, coach lesz az, aki támogatásával a vállalat teljes működésére rálátást biztosít a leendő kolléga számára.

Fejlesztőmérnök (vezetőképző program)

Feladatok

A program 4 fő részre osztható, az alábbiak szerint:

  • Az első 12 hónapban a vállalat alapjainak megismerése értékesítői és mérnöki feladatokon keresztül.(Lokáció: Magyarország)
  • A következő 6 hónap során az elsajátított technikai és értékesítői tudás alkalmazása egy vállalat fejlesztési projekt során.(Lokáció: Budapest)
  • Az ezt követő 6 hónapban betekintést nyer egy globális projektben ahol egy termék fejlesztésének és menedzselésének végigkísérése lesz a feladat. (Lokáció: Liechtenstein)
  • Az utolsó 12 hónapban a junior menedzseri pozíció betöltése során teljes felelősséget vállal egy termék fejlesztési útjának végkiséréséért Magyarországon Ebben a szerepben kapcsolatot tart nemzetközi szinten külföldi kollégákkal a termék előkészítésével és beállításaival kapcsolatban. Ennek a fázisnak az a célja, hogy a kollégát előkészítse vezetői szerepének betöltésére

Követelmények

  • Felsőfokú/PhD mérnöki végzettség, építőmérnök diploma előnyt jelent
  • Folyékony magyar és angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és erős interperszonális készségek
  • Kiemelkedő priorizálási és szervezőkészség
  • Utazási hajlandóság (külföldi lokációkra is ad hoc jelleggel)
  • Tanulási hajlandóság, rugalmasság
  • Ambiciózus, vezetői attitűd
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • BIM szoftver ismerete szintén előny, de nem elvárás

Pályakezdő fiatalok jelentkezését várjuk, akik izgalmasnak találják egy jövőbeli manageri pozíció betöltését.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges gépjármű
  • Béren kívüli juttatás és egyéb bónuszok
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Egyedi fejlődési program
  • Cégen belüli, személyre szabott nemzetközi karrierlehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest