Fekete mosogató (Budapest)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Fekete mosogató
409

Feladatok

  • Konyhai edények mosogatása, zsírtalanítása

  • Konyhai gépek takarítása

  • Ételhulladék szakszerű tárolás

  • Konyhatér rendben tartása

  • Részt vesz az ütemszerű konyhai nagytakarításban

Elvárások

  • Éjszaka vállalása

  • Alapfokú végzettség

Amit kínálunk

HOSSZÚ TÁVÚ lehetőség - AZONNALI KEZDÉS - INGYENES ÉTKEZÉS

Fontos számodra, hogy precízen legyenek előkészítve az ételek alapanyagai?

Dolgoztál már nagyüzemi konyhában és nem jelent gondot az állómunka?

Szereted, ha kiszámítható munkarendben, 1 műszakba dolgozhatsz?

A LEGJOBB HELYEN JÁRSZ! -> JELENTKEZZ

Biztosítjuk számodra:

  • Megegyezés szerinti alapbér

  • Cafeteria – havi nettó 18.000 Ft

  • Napi egyszeri INGYENES ÉTKEZÉS

  • STABIL, HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest