Felelős gépkezelő - Kiemelt kereseti lehetőséggel (Sárszentmihály)

A hirdetés már lejárt!

Felelős gépkezelő - Kiemelt kereseti lehetőséggel

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:

  • Kiemelt juttatási csomag
  • Belépési bónusz kifizetés
  • Munkába járás támogatás
  • Felelősségteljes munkakörök, összetett feladatok ellátása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Modern, rendezett munkahelyi környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség

Ezek a feladatok várnak rád:

  • Zsugorfóliázó, nyomdázó és tekercselőgépek használata és felügyelete
  • A legyártott termékek megfelelő csomagolással történő ellátása (címke, tasak).
  • Anyagmozgatás, rakodás
  • Gépek, készülékek, eszközök és szerszámok tisztítása
  • Kisebb hibaelhárítások és paraméter átállítások elvégzése
  • Termékváltások végrehajtása

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel (érettségi / technikusi végzettség)
  • Előny jelentkezésed során, ha rendelkezel 3324-es targoncavezetői vagy darukezelői engedéllyel
  • Szereztél már tapasztalatot gyártás területén gépkezelői feladatokban
  • Precíz és pontos vagy a munkavégzésben
  • Kötelességtudónak, lojálisnak és megbízhatónak tartod magadJó a fizikai állóképességed
  • Tudod vállalni a több műszakos munkarendet

Munkavégzés helye

FEJÉR, Sárszentmihály, Hungary Staffing Adecco

Sárszentmihály