Felhős infrastruktúra üzemeltető és DevOps mérnök gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Mit csinál az Abesse?
Az ABESSE egy IT tanácsadó cég, fő profiljuk a folyamatinformatika. Olyan IT rendszerek létrehozásában vehetsz majd részt, amelyekkel ügyfeleik csökkentik üzleti folyamataik átfutási idejét, növelik azok átláthatóságát és csökkenthetik ezek költségét. Az ABESSE szolgáltatásainak eredményeképp sok-sok munkavállaló élete válik egyszerűbbé és nyugodtabbá.

Felhős infrastruktúra üzemeltető és DevOps mérnök gyakornok

Feladatok

  • Ügyfelek Microsoft felhős szolgáltatásokon alapuló IT rendszereinek üzemeltetése
  • Fejlesztői és éles környezetek kialakítása és üzemeltetése
  • CI/CD pipeline-ok kialakítása és karbantartása
  • Segítségnyújtás a fejlesztőknek a környezeti beállításokkal kapcsolatban
  • Részvétel a hibajavítási és incidenskezelési folyamatokban

Elvárások

  • Folyamatban lévő egyetemi vagy főiskolai tanulmányok aktív vagy passzív nappali tagozaton informatikai területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Alapvető programozási ismeretek (pl. Powershell)

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti minimum 24 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 1900 Ft/óra
  • Rugalmas időbeosztás
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai fejlődés
  • Karrierépítési lehetőség a cégnél

Előnyök

  • Cloud technológiák alapismerete (Azure, AWS)
  • MSSQL adatbázis technológia ismerete
  • Kapacitás és teljesítménytervezés, monitorozás, naplózás, archiválási ismeretek
  • Hálózati ismeretek (DNS, DHCP, TCP/IP)
  • Microsoft kiszolgáló technológiák ismerete (Active Directory, Windows szerver, Windows kliens, Windows hálózati technológiák, IIS)
  • Tapasztalat verziókezelő rendszerekkel (Azure DevOps, Github)

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest