Felszolgáló diákmunka Balatonfüreden, szállással! (Balatonfüred)

Felszolgáló diákmunka Balatonfüreden, szállással!

Leírás

Dolgozz Balatonfüreden egy bisztróban felszolgálóként! Diákmunka egész nyárra, szállás és napi minimum 1 étkezés biztosított! Ha van már tapasztalatod vendéglátásban vagy Füreden élsz, jelentkezz bátran!

Feladatok

  • Vendégek kiszolgálása
  • Rendelések felvétele
  • Pénztárgép kezelése
  • Vendégtér rendben tartása

Elvárások
  • Betöltött 18. életév
  • Nappali tagozatos tanulói jogviszony
  • Vendéglátós tapasztalat
  • Nyitott, pörgős személyiség

Amit kínálunk
  • Bér: bruttó 2300 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő egész nyáron
  • Jó hangulatú csapat
  • Szállás, napi 1 étkezés és napi 2 kávé biztosított ;)

Munkavégzés helye

Balatonfüred