Felvonó hibaelhárító specialista (Beszabályzó) (Budapest)

Felvonó hibaelhárító specialista (Beszabályzó)

Leírás

Keresünk dinamikus és ambiciózus felvonó hibaelhárító specialistát, aki szeretné a lift- és felvonóiparban kipróbálni magát!

Ha van felvonó szerelésben és beszabályozásban tapasztalatod, akkor partnercégünk lehetőséget kínál számodra,

hogy csatlakozz a sikeres és elismert csapatukhoz.

Tedd meg a következő lépést karriered építése felé, és jelentkezz a Felvonó hibaelhárító specialista pozícióra még ma!

A jelentkezéshez kérlek csatold a legfrissebb, magyar nyelvű önéletrajzodat!

Feladatok

  • Szerviztevékenység szakmai támogatása,
  • Felvonók eseti hibaelhárítása,
  • Újonnan telepített és karbantartott berendezések beszabályozása,
  • Területes karbantartók támogatása és képzése,
  • Nagyjavítási munkákban való szakmai közreműködés,
  • Külföldi anyacégünk specialistáival való kapcsolattartás

Elvárások
  • Felvonószerelői végzettség
  • Felvonó beszabályozási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Német vagy spanyol nyelvismeret előny
  • ’B’ kategóriás jogosítvány,
  • Budapesti vagy környéki lakóhely;
  • Precíz, pontos munkavégzés,
  • Nyitott, együttműködő, kommunikatív személyiség, csapatszellem

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • További, teljesítményarányos havi jutalék, és év végi bónusz
  • Cafeteria
  • Balesetbiztosítás és egészségügyi szolgáltatási csomag
  • Céges autó és telefon használat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, multinacionális céges háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest