Fémfeldolgozó gép kezelője (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Új álláskeresésre nyitott jelentkezőket keresünk, aki Jobline jelölt-előválogatás, HR Center fejvadász és az önéletrajz-adatbázis szolgáltatások keretében hozzájárul, hogy CV adatbázisunkba bekerüljön.

Kollégáink akkor keresnek meg, ha Partnereink egyéb toborzási tevékenysége nem vezetett sikerre, ilyenkor megismerve a céget, munkakört és a szükséges kompetenciákat, a megfelelő jelölteket adatbázisunkból felkutatjuk.

Fémfeldolgozó gép kezelője:

Fémércek előállítását, átalakítását, feldolgozását, felületkezelését, illetve fémek edzését, hengerelését és húzását végző gépeket, beendezéseket beállít, kezel és felügyel.

Feladatok

  • egyfunkciós gépek kezelése különféle fémek és fémércek őrlése, elválasztása, szűrése, keverése, kezelése, öntése, finomítása vagy egyéb módon történő feldolgozása céljából;
  • idomszerek, mérőeszközök, számítógépes dokumentumok, videokijelzők és -termékek felügyelete a gépek helyes működésének biztosítása és az előírt feldolgozási feltételek ellenőrzése céljából;
  • a berendezések, a szelepek, a szivattyúk, a vezérlőszerkezetek és a feldolgozóberendezések beállítása;
  • a nyersanyagok és a feldolgozáshoz használt anyagok előkészítésének, mérésének és adagolásának szabályozása;
  • a folyamatindítás és -lezárás, a hibakeresés, és a felügyelet szabályozása a feldolgozó berendezésen kívül;
  • a berendezés megfelelő működésének ellenőrzése, a szokásos próbaüzem elvégzése és gondoskodás a karbantartásról;
  • fémérc- és fémfeldolgozó gépek beállítása, előkészítése és utánállítása a teljes érc- vagy fémfeldolgozó folyamat egyik fázisában;
  • a termékminták elemzése, tesztek végzése, az adatok feljegyzése és termelési napló vezetése.

Fontos, hogy

  • Legyél  precíz, figyel oda a részletekre
  • A felelősség teljes magatartás elengedhetetlen

Előny

  • Van aktív idegen nyelv tudásod
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Magyarország (jelenleg előre, nem határozható meg)

Cégünkről

A jobline.hu állásportál 2000-es indulása óta több százezer munkavállalónak és tízezer feletti munkáltatónak segített abban, hogy egymásra találjanak. Azért dolgozunk, hogy több ezer álláslehetőség között válogathassanak azok, akik munkát keresnek. Több mint 280 ezren vannak, akik feltöltötték önéletrajzukat a jobline.hu-ra, ahol a munkáltatók Magyarország egyik legnagyobb CV-adatbázisában kereshetnek szakembereket.

A munkavállalókat és munkáltatókat szakmai kiadványokkal is segítjük, évente kétszer pedig találkozhatnak is velünk a legnagyobb hazai karrierrendezvényen, a HVG Állásbörzén.