Fényező-Gélező munkatárs (Budapest)

Szálerősített műanyag termékek (kompozitok) tervezésével és gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Fényező-Gélező munkatárs

Elvárások:

  • Fényező és/vagy gélező tapasztalat, gyakorlat,
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés,
  • Nyitottság és rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Kompozit technológiák ismerete (pl. vákuum-infúzió),
  • Hajóipari, autóipari gyártásban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Ősminták felületeinek előkészítése, fényezése,
  • Kompozit szerszámokba történő gélszórás,
  • Kompozit termékek felületének előkészítése, polírozása,
  • Oktatás után önállóan és csapatban történő munkavégzés,

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony, versenyképes bérezés,
  • Korszerű termelőberendezések és folyamatok,
  • Változatos feladatkör

Budapest