Fermentációs operátor - Budapest (Budapest)

Fermentációs operátor - Budapest

Leírás

Egy világszerte ismert multinacionális élelmiszeripari vállalat budapesti üzemébe keresünk új munkatársakat fermentációs operátor pozícióba.

Feladatok

  • Erjesztési feladatok ellátása (élesztő, sörlé, zöldsör, kondicionált sör előállítása, kezelése)
  • Erjesztő berendezések kezelése
  • Az üzem és a berendezések tisztítása
  • Minőségirányítási eszközök használata
  • Környezetvédelmi, munkavédelmi normák betartása

Elvárások

  • Érettségi (élelmiszeripari vagy vegyipari végzettség előnyt jelent)
  • Magas fokú munkabírás (erős fizikum)
  • Jó probléma megoldási képesség
  • Önállóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)

Amit kínálunk

  • Béredet minden hónap első munkanapján megkapod
  • Alapbéred mellé Cafeteriát adunk
  • Bónusszal jutalmazzuk teljesítményedet
  • A szükséges munkaruhát, munkavédelmi eszközöket és a biztonságos munkakörnyezetet biztosítjuk számodra
  • Dolgozói söröző és konditerem is található a vállalat területén belül, amit kollégáink munkaidőn kívül korlátlanul használhatnak
  • Dolgozói sört biztosítunk a kollégáknak
  • Egészségbiztosítási lehetőséget is nyújtunk

Munkavégzés helye

Budapest, X. kerület

Budapest