Festő (Budapest)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Festő
277

Feladatok

  • Transzformátor alkatrészek lefestése az előírt elvárások alapján
  • Munkavédelmi és környezetvédelmi szabályok betartása
  • Gépkezelői karbantartási feladatok elvégzése, a gép és a terület tisztán tartása.
  • Késztermékek ellenőrzése
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • Szobafestő - mázoló végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Precíz munkavégzés, fizikai állóképesség, kézügyesség
  • Igényes munkavégzés
  • 1 vagy több műszakos munkarend vállalása
  • Csapatjátékos szellem

Amit kínálunk

Olaj- és száraz transzformátorok gyártásával, fejlesztésével foglalkozó multinacionális partnerünk számára új munkatársakat keresünk FESTŐ pozícióba:

MODERN munkakörülmények – KIMAGASLÓ bérezés –FEJLŐDÉSI lehetőség – BETANÍTÁS mentor által

  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag tapasztalat alapján
  • Alapbéren felüli juttatások:
    • HAVI BÓNUSZ 10-25% (teljesítmény arányosan)
    • műszakpótlék
    • cafeteria
  • Stabil, biztos munkahely
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Azonnali kezdés

Munkavégzés helye

Budapest XXI. kerület

Budapest