Festő (Budapest)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Festő
277

Feladatok

  • Transzformátor alkatrészek lefestése az előírt elvárások alapján

  • Munkavédelmi és környezetvédelmi szabályok betartása

  • Gépkezelői karbantartási feladatok elvégzése, a gép és a terület tisztán tartása.

  • Késztermékek ellenőrzése

  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése

  • Munkahelyi rend (5S rendszer) betartása

Elvárások

  • Szobafestő és Mázoló/Fényező végzettség

  • Fémipari gyártás/termelés területén szerzett több éves tapasztalat

  • Szórópisztoly használatában, fényezésben szerzett gyakorlat

  • Precíz, igényes munkavégzés

  • Kiváló fizikai állóképesség, kézügyesség

  • Több műszakos munkarend vállalása

  • Csapatjátékos szellem

  • Alapszintű számítógépes ismeretmunkaműveletek rögzítése miatt elengedhetetlen

Amit kínálunk

Ismét nyitott lehetőség csepeli partnercégünknél!

SZOBAFESTŐ TAPASZTALATTAL rendelkezel és HOSSZÚ TÁVON szeretnél dolgozni több műszakban, kiszámítható munkarenddel?

DOLGOZTÁL már gyártás/termelés területén hasonló pozícióban?

FONTOS számodra a SZAKMAI fejlődési lehetőség és munkád ELISMERÉSE?

Akkor nincs más dolgod, JELENTKEZZ!

  • KIEMELKEDŐ alapbér tapasztalattól függően kerül megállapításra

  • Alapbéren FELÜLI egyéb juttatások:

  • Nt. 32.000 Ft/hó - Cafeteria juttatás (br. 504 000 Ft/év)

  • NÖVELT MŰSZAKPÓTLÉK: 40%

  • HAVI BÓNUSZ: 10-25%-ban - alapbér %-os mértéke teljesítményed alapján

  • MUNKÁBAJÁRÁSI támogatás:

  • Budapest határain túlról érkezőknek autó esetén: 30 Ft/km arányban.

  • Tömegközlekedés esetén: 86%-os arányban.

  • BEJELENTETT munkaviszony HOSSZÚ TÁVON

  • Megbecsülés és elismerés, fejlődési lehetőség

  • Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület

  • Túlóra vállalási hajlandóság

  • AZONNALI kezdési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XXI. kerület

Budapest