Festő (Tószeg)

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző -és közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Festő
161

Feladatok

  • Nyers vázak szórópisztolyos alapozása, festése
  • Robotfestés előtti kézi előfújás
  • Vezetők munkautasításának követése, betartása
  • Gyártási terület rendben tartása

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség (festő, fényező)
  • Jó kézügyesség és pontos munkavégzés
  • Jó műszaki érzék
  • Monotónia tűrés
  • Álló munka és több műszakos munkarend vállalása
  • Minőségi munkára való törekvés
  • Precizitás

Amit kínálunk

Felső kategóriás kerékpárok gyártásával foglalkozó partnercégünk számára FESTŐ munkatársakat keresünk! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • Fix havi alapbér
  • Akár bruttó 36.000 Ft. mozgó BÓNUSZ már a próbaidő alatt is
  • Bruttó 30.000 Ft. negyedéves jelenléti BÓNUSZ már a próbaidő alatt is
  • INGYENES étkezés az első három hónapban
  • CAFETERIA
  • Tanfolyamokon, képzéseken való részvétel

INGYENES céges buszjárat az alábbi településekről Abony, Bánhalma, Besenyszög, Cegléd, Cibakháza, Fegyvernek,Jászladány, Jászkarajenő, Jászalsószentgyörgy, Kenderes, Kengyel, Kőröstetétlen, Kuncsorba, Martfű, Mezőtúr, Örményes, Rákócziújfalu, Rákóczifalva, Szandaszőlős, Szajol, Szászberek, Szolnok, Tiszajenő, Tiszatenyő, Tiszavárkony, Tiszaföldvár, Tiszakécske, Tiszabög, Tiszasüly, Törökszentmiklós, Tószeg, Törtel, Újszász, Vezseny, Zagyvarékas

Tószeg