Festő (Veresegyház)

Humán Centrum Kft.

Festő

Leírás

2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén a GE közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok

  • Gázerőművek fényezése, erőmű festése
  • Különböző méretű csövek, gázerőművek design fényezése

Elvárások

  • Autófényező, ipari festő vagy szobafestő végzettség
  • 1-2 év releváns tapasztalat

Munkaidő

  • 2-3 műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • Alapbér + cafeteria a belépés napjától + műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai 50% + túlórapótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kedvezményes melegétkezés
  • Egészség-, élet-, és balesetbiztosítás
  • Ingyenes céges buszjárat (Budapest - Pest megye - Heves megye) vagy utazási költségtérítés
  • Túlóra kifizetése tárgyhavi bérrel történik
  • ​Ajánlási bónusz

Munkavégzés helye

  • Veresegyház
Veresegyház