Fényező (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

Fényező

Leírás

Folyamatosan fejlődő pécsi partnercégünk számára keresünk Festő munkatársakat.

Fényező

Feladatok

  • Festékraktár kezelése
  • Gépi megmunkálások után kézi festés, javítás, csiszolás, gittelés
  • Megmunkált felületek leolajozása
  • Mosás: vegyszerrel mosókocsin, levegővel átfújatás, szárítás
  • Fényezőkabinban fújás
  • Munkalappal ellátott munkadarabok szakszerű, megfelelő helyre történő mozgatása
  • Pálya rendszeres olajozása, feltöltése
  • Desztilláló rendszer ellenőrzése

Elvárások
  • Fényező/lakkozó vagy ipari festő végzettség
  • Több műszakban történő munkavégzés
  • Kézügyesség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk
  • Régiós és országos szinten is kiemelt bérezés és juttatások
  • SZÉP kártya
  • Számtalan ingyenes sportolási lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Gyermekek iskolakezdési és nyári táboroztatási támogatása
  • Kedvezménykatalógus
  • Nyelvi képzések
  • Vállalati rendezvények

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs