Festő - mázoló (Budapest)

Feladatok: • festés, • mázolás, • gipszkarton szerelés.

Építőipari társaságunk 2003-ban alakult, amikor az alapítók, úgy döntöttek, hogy a több évtizedes tapasztalatukat, amit nemzetközi építőipari cégekben szereztek, leginkább egy saját vállalkozásban tudják kamatoztatni. Az első időkben komolyabb szerepet kapott társaságunk életében az építőipari tervezés. Az évek előrehaladtával vállalatunk profiljában - a tervezési feladatokat sem háttérbe szorítva - a kivitelezési munkák kaptak egyre nagyobb hangsúlyt.

2003-ban alakult társaságunk azonnali munkakezdéssel várja Budapest és Pest megye több nagy beruházására azon szakemberek jelentkezését, akik képesek munkájukat csapatban végezni, de szükség esetén önálló munkavégzésre is alkalmasak.

Amit kínálunk:

  • Stabil, bejelentett hosszú távú munka
  • Munkaruha biztosítása
  • 300.000 Ft-os alapbér

Feladatok:

  • festés,
  • mázolás,
  • gipszkarton szerelés.

Budapest