Festőgépbeállító technikus (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 51 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik. Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára közel 30 éve.

Festőgépbeállító technikus

Feladatok

  • Gépbeállítás, korrekciózás és gépek teljes körű kezelése
  • A dugattyú bevonási technológiában való részvétel, a folyamat felügyelete, kisebb elakadások kezelése, kisebb javítások elvégzése
  • Kémiai anyagok adagolása, festékek kezelése
  • Alapmérések elvégzése, mérési eredmények rögzítése mérőlapon, szükséges beavatkozások megtétele
  • Karbantartókkal kapcsolattartás
  • Vegyi laborral kapcsolattartás

Elvárások

  • Szemcseszórásban vagy festőgépen szerzett tapasztalat
  • Számítógép ismeret
  • Minőségtudatosság
  • Többműszakos (12 órás folyamatos műszak) munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Precizitás, pontosság

Előnyök

  • PLC vezérlésű gépe(ke)n szerzett tapasztalat
  • Műszaki jellegű középfokú végzettség előny
  • Autófényezésben szerzett gyakorlat előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, látogasson el a Hanon Karrier Portálunkra, ahol jelentkezni tud az állásra a „Jelentkezem” gombra kattintva.