Finance AP Intern (WHC021099) (Budapest)

Finance AP Intern (WHC021099)

Partnercégünk világszerte vezető szerepet játszik a fémcsomagolások területén, több mint 60 telephellyel és közel 8000 embert foglalkoztat. Az ügyfelek sokféle körét szolgálja a különféle végpiacokon, mint például élelmiszer, tenger gyümölcsei, állateledel, táplálkozás, szépségápolás és személyes gondoskodás, háztartási ápolás és prémium italok. Dinamikus, lendületes gyakornokot keresünk, aki szívesen megismeri gyártó cégünket az informatikai részleg támogatásával.

Feladatok:

  • pénzügyi dokumentációk kezelése
  • bizalmas információk kezelése
  • beérkező levelek továbbítása a megfelelő mailboxba
  • dokumentumok digitalizálása
  • AP csapat támogatása
  • egyéb ad-hoc feladatok

Elvárások:

  • min. B2-es angol nyelvtudás
  • más idegennyelv ismerete előny
  • pénzügyi tanulmányok

Munkavégzés helye

Budapest, 9. kerület

Budapest