Finance Intern (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A fizz.hu egy folyamatosan bővülő szolgáltatásokkal és termékportfolióval rendelkező webshop. Mindent megtesznek azért, hogy a jövőben az oldal Magyarország egyik legjobb webáruháza legyen. Az előkészítést és a sikeres elindulást az OTP Csoport, továbbá számos szakmailag elismert hazai és nemzetközi partner támogatja. Az OTP Csoport tagjaként mindez még számukra is újdonság. Tele lehetőséggel, folyamatosan szem előtt tartják céljukat: a vásárlás mindig biztonságos és zökkenőmentes legyen.

Finance Intern

Feladatok

  • Partnerekkel való elszámolással kapcsolatos ellenőrzési feladatok ellátása
  • Részvétel a havi zárásokban (pl. elhatárolások, aktiválások kalkulálása)
  • Költségelemzés előkészítése
  • Részvétel a pénzügyi tervezésben
  • Döntéstámogató anyagok és prezentációk előkészítése a pénzügyi kontroller felé
  • Hozzájárulás a kontrolling rendszer fejlesztéséhez
  • A CFO és a pénzügyi kontroller munkájának támogatása

Elvárások

  • Folyamatban lévő, szakirányú (számvitel, kontrolling) mesterszakos tanulmányok
  • Microsoft Office programok magasszintű ismerete, kezelése
  • Rendszerszemléletű, proaktív, megoldásorientált hozzáállás
  • Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Dinamikus személyiség

Munkaidő

  • Heti minimum 20 órában
  • Hétfőtől péntekig, általános irodai munkarendben

Amit kínálunk

  • Bruttó 2200 Ft/óra diákbér
  • Érdekes, változatos munkakör
  • Betanulást követően hybrid munkavégzési lehetőség
  • Folyamatos szakmai támogatás

Előnyök

  • Releváns pozícióban szerzett tapasztalat
  • E-commerce vagy kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest