Financial Accountant (Szeged)

Csongrád megyei székhelyű multinacionális partnerünk számára keresünk újonnan alakuló csapatukba Financial Accountant kollégát.

Financial Accountant

Feladatok

  • Kifizetésekhez kapcsolódó dokumentumok áttekintése, ellenőrzése (számlák, szerződések, jóváhagyási dokumentumok)
  • A termékekhez, eszközökhöz és szolgáltatásokhoz köthető beszerzési számlák rögzítése
  • Számviteli kimutatások és adóbevallások elkészítése
  • Eszközállomány felügyelete és nyomon követése
  • Rendszeres egyeztetés a beszerzési osztállyal, valamint a beszállítókkal a nyitott rendelési tételek, illetve a fizetendő számlák kapcsán
  • Pénzügyi riportok elkészítése a vezetőség számára
  • Pénzügyi és jogi dokumentumok rendszerezett nyilvántartása
  • Dokumentumok előkészítése az auditok során, pénzügyi vezető támogatása

Követelmények

  • Számviteli területhez kapcsolódó felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat számviteli területen
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (kínai nyelvtudás előny)
  • Magas szintű MS Excel használat, SAP ismerete, SAP bevezetésben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Piacképes bérezés, juttatási csomag
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Szeged

Szeged