Financial Controller (Budapest)

Csepeli munkahelyre keresünk profi kontrollert beruházások és folyamatok elemzésére

A Greentechnic Hungary Kft napelemes beruházásokkal kereskedelmi célú erőművek projektfejlesztésével, építésével valamint háztartási méretű napelemes kiserőművek telepítésével foglalkozik 2010 óta. Bővebb információ a cégről:https://greentechnic.hu/wp-content/uploads/2020/03/GT_cegbemutato2020-HU.pdf

Financial Controller

(bármilyen építőipari cégnél szerzett tapasztalattal)

A pozícióban feladataid lesznek:

  • Aktívan részt veszel az éves tervezésben és Forecastban
  • Elengedhetetlen szereped van a terv/tény összehasonlításokban, statisztikák készítésében
  • Közreműködsz és támogatod a havi zárásokat
  • Részt veszel a beruházás elő- és utókalkulációiban
  • Elősegíted és támogatod a társosztályok munkáját, hozzájárulsz a hatékony működésükhöz
  • Te készíted a cég működéséhez elengedhetetlen management riportokat
  • Napi szinten tartod a kapcsolatot a különböző társosztályokkal, riportok elkészítésével támogatod munkájukat
  • Rendszeres, valamint ad-hoc riportok készítésében és elemzésében is számítunk rád

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3 év kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • MS Office programok kimagasló szintű ismerete és használata
  • Magas szintű Excel tudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Amit a cég kínál:

  • változatos, érdekes munka, kulturált munkakörülmények
  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
  • biztos stabil cégháttér, piacvezető vállalatnál
  • rugalmas munkaidő és home office munkavégzési lehetőség
  • laptop, mobiltelefon
  • továbbképzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Budapest