Financial Performance Manager (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Financial Performance Manager

Feladatok

  • IT szolgáltatás pénzügyi feladatainak kialakítása, működtetése.
  • Szoros együttműködés adott terület szakmai vezetőivel és a TSI központi pénzügyi vezetésével.
  • Képviseli a terület szakmai vezetőjét belső szervezeti egységekkel vagy az ügyféllel folytatott egyeztetések során.
  • Háttértanácsadóként támogatja a terület vezetőjének munkáját, beszámoltatási és szakmai irányítási feladatokat lát el a nevében.
  • A pénzügyi beszámolók, jelentések pontosságának növelése érdekében rendszeresen felülvizsgálja a belső folyamatokat és javaslatot tesz optimalizálásukra.
  • Gazdaságossági, hatékonysági számításokat végez (például: értékesítés, beszerzés, beruházások, vagy egyéb projektek esetében).
  • Elemzi a vállalati tevékenységeket, a szakterületek profitabilitását, segít az árképzésben.
  • Prezentációkat készít Financial Review Meeting ill Business Review Meeting-ekre az Account illetve Cluster pénzügyi teljesítményéről.
  • Önálló és kreatív módon végzi munkáját, ehhez jelentős gondolati és cselekvési szabadság, felhatalmazás társul.
  • Kontrolling és erőforrás menedzsment csoportok szakmai vezetését végezheti.
  • Mentorként és coachként tevékenykedik, szakmai tréningeket tart.

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Folyékony angol és német nyelvtudás (b2+)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Nyitott, rugalmas magabiztosteam player

Budapest