Fióktelepvezető, értékesítő (Budapest)

A Relax 2000 Kft, mint az árnyékolástechnikai piac meghatározó résztvevője, azonnali munkakezdéssel munkatársat keres Fióktelepvezető, értékesítő munkakörbe.

Fióktelepvezető, értékesítő

Feladatok

  • A fióktelep vezetése, megfelelő működtetése
  • Sales folyamatok monitorozása, fejlesztése
  • A cég termékeinek értékesítése
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Ár listák kidolgozása, árajánlatok készítése és kiküldése
  • Új piaci lehetőségek feltárása, új partnerek felkutatása
  • Vevői igények felmérése és közvetítése
  • Vevői panaszok hatékony kezelése
  • Központi részlegekkel való folyamatos kapcsolattartás, együttműködés
  • Rendszeres és időközi értékesítési beszámolók készítése a tulajdonosi kör számára

Elvárások

  • Min. középfokú iskolai (műszaki vagy közgazdasági) végzettség, főiskolai végzettség
  • Kiváló szervező- és vezető képeség, kommunikációs készség, csapatszellem
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • A pályázó önmagára és környezetére egyaránt igényes személyiség
  • Ügyfélorientált beállítottság
  • IV. kerület és vonzáskörzeti lakhely
  • Min. 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nyelvtudás: magyar, tárgyalóképes angol vagy német nyelv
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség,
  • Változatos, kihívásokat jelentő munkakör
  • Szolgálati telefon, laptop
  • Hazai és külföldi kiállításokon való részvétel, céges rendezvények

Munkavégzés helye

Budapest IV. kerület

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, jelentkezni, fényképes szakmai önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével!

Budapest