Fizikai munkatárs (Budapest)

FORMÁLD VELÜNK A JÖVŐT

FIZIKAI MUNKATÁRSKÉNT!

A HD Composite Zrt. egy magyar tulajdonban lévő, szálerősített műanyag termékek (kompozitok) tervezésével és gyártásával, valamint automatizált gyártástechnológia fejlesztésével foglalkozó kisvállalkozás.
Kutató-fejlesztő munkánk eredményeképpen a 2019-es párizsi kompozit világkiállításon (JEC WORLD) elnyertük a szakmai zsűri által odaítélt Innovációs Nagydíjat.

Cégünk folyamatosan bővülő csapatába FIZIKAI MUNKATÁRSAKAT keres.

Tapasztalattal nem rendelkezők és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A feladataid lesznek

  • Kompozit szerszám készítés és termék gyártás
  • Kézi laminálás alkalmazása
  • Vákuum-infúzió alkalmazása
  • Oktatás után önállóan és csapatban történő munkavégzés

Amit elvárunk

  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Nyitottság és rugalmasság

Előnyt jelent

  • Kompozit technológiák ismerete (pl. vákuum-infúzió)
  • Műanyagipari ismeretek
  • Hajóipari, autóipari gyártásban szerzett tapasztalat
  • Fényező szakképesítés, tapasztalat
  • Középszintű műszaki végzettség

Amit nyújtunk

  • Főállású munkaviszony, versenyképes bérezés
  • Korszerű termelőberendezések és folyamatok
  • Változatos feladatkör

  • A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldje el számunkra fényképes önéletrajzát.
Budapest