Fizikia munka 1 műszakban (Lakatos-hegesztő) szakirányú végzettség nélkül is Zalaegerszegen! (Zalaegerszeg)

Fizikia munka 1 műszakban (Lakatos-hegesztő) szakirányú végzettség nélkül is Zalaegerszegen!

Leírás

Partnercégünk részére keresünk munkatársakat lakatos-hegesztő pozícióba. Nem gond, ha nincs végzettség, betanítunk!

Feladatok

  • Acélszerkezetek megmunkálása
  • Lemezvágás
  • Hegesztés
  • Festés

Elvárások
  • Hegesztő/Lakatos végzettség előny, nem elvárás
  • Középfok végzettség előny
  • Megbízhatóság, precizitás, gondos munkavégzés

Amit kínálunk
  • Versenyképes bér
  • Munkaidő szünetekkel: 6-15.00 H-P
  • Családias munkakörnyezet
  • Saját állományba történő felvétel
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszútávú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatás

Bővebb információ a jelentkezésről a +36/20-389-2299-es telefonszámon.

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Egyéb információk

+36 92 510 581

Telefon

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg