Flotta operátor (belföldi) (Budapest)

Flotta operátor (belföldi)

Feladatok

  • Fuvarok egyeztetése a gépjárművezetőkkel,
  • Fuvarfeladat teljesítése közben felmerülő eltérések kezelése,
  • Útvonal tervezése-ellenőrzése, a kiadott fuvarfeladat folyamatos nyomonkövetése, időkapuk betartatása, felmerülő problémák, útvonal eltérések kezelése, megoldása,
  • Biztosítja a gépjárművezetők kiegyenlített és egyenletes foglalkoztatását a kereskedelmi feladatok maradéktalan ellátása mellett, beleértve a gépjárművezető cserék pontos tervezését, kivitelezését, optimalizálva a fuvarfeladatra.
  • Betartatja a gépkocsivezetőkkel a kötelező szabályokat, valamint ellenőrzi a kötelező rendszerek használatának helyességét.
  • Eseti jelleggel kimutatások, riportok készítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó stressztűrő képesség;
  • Figyel a részletekre, precíz, pontos, szabálykövető;
  • Jó problémamegoldó készséggel rendelkezik

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős állás,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Hosszú távú lehetőség,
  • Biztos háttér, kiszámíthatóság,
  • Dolgozói kedvezmények,
  • Iskolakezdési támogatás.

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő, heti 40óra

Munkavégzés helye

  • 1239 Budapest, Európa utca 6.

Budapest