Flottakezelő (Budapest)

A V-Híd Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság a magyarországi építőipar egyik legfiatalabb, dinamikusan fejlődő vállalata, amely az ország számos pontján valósít meg európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket. Ha szeretnél egy fejlődő, vasútépítési cég tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed.

Flottakezelő

Feladatok:

  • Gépjárműflotta teljes körű menedzsmentje,
  • Szervizigények egyeztetése, kapcsolattartás beszállítókkal és belső ügyfelekkel
  • Okmányirodai és biztosítási ügyintézés ellátása
  • Teljes körű flotta adminisztráció: átadás-átvételek dokumentációja, számlaigazolások és megrendelések kezelése, üzemanyagkártyák ügyintézése
  • Kisebb beszerzések és szállítási feladatok elvégzése
  • GPS rendszer felügyelete;
  • Járművek mozgatása.
  • Szezonális gumizás szervezése, bonyolítása;

Ami nekünk számít:

  • Középfokú végzettség
  • Flottamenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • B” kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói vagy magasabb szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és szervezői készség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Flottakezelő cégnél szerzett tapasztalat.

Ami neked számít:

  • Hogy egy gyorsan fejlődő, innovatív vállalatnál a munkáddal értéket teremthetsz
  • A pozitív légkör, jó csapat

Munkavégzés helye:

Budapest

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Budapest