Flottamenedzser (Budapest)

A V-Híd Vagyonkezelő Kft. a magyarországi építőipar egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, amely az ország számos pontján vesz részt európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési, felújítási és karbantartási munkákban. Ha szeretnél egy fejlődő, vasútépítési cég tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed.

Flottamenedzser

pozícióba

Belső támogató csapatunk tagjaként a következő felelősségteljes feladatok várnak rád:

Feladatok:

Teljes körű, cégszintű autó flotta koordináció:

  • A céges autóflotta kezelése, koordinálása, cseréje, szervízeltetése
  • Új gépjárművek megrendelésével, átadásával kapcsolatos feladatok megszervezése
  • A flotta üzemeltetésével kapcsolatos adminisztratív tevékenységek ellátása, szervizek koordinálása
  • Tárgyalásokban való aktív részvétel, partnerek azonosítása és árajánlatok beszerzése
  • Az autóflottával kapcsolatos dokumentáció biztosítása, teljeskörű ügyintézés nyomon követése
  • A teljes karbantartás, szerviz és a bekövetkezett káresemények nyomon követése, koordinációja
  • Új folyamatok kialakítása, bevezetése a vállalaton belül, a meglévő folyamatok felülvizsgálata és szükség esetén ezek megreformálása
  • Rendszeres riportok készítése, nyilvántartások vezetése, folyamatok adminisztrációs követése és dokumentálása, számlakezelés
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Téged keresünk, ha:

  • Vállalati autóflotta-kezelésben legalább 2 év tapasztalatod van
  • Segítőkész, proaktív, ügyfélközpontú hozzáállás jellemez
  • Munkádat felelősségteljesen, önállóan és precízen végzed
  • Fellépésed magabiztos és határozottan kommunikálsz
  • Munkatempód dinamikus, terhelhetőnek tartod magad
  • Nem akadály számodra a párhuzamos munkavégzés, jól priorizálsz
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Excel, Word)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • építőipari vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • változatos, érdekes feladatokat végezhetsz egy dinamikus, vállalati környezetben
  • versenyképes fizetést és értékes juttatási csomagot
  • jó hangulatú, dinamikus csapatmunka
  • támogatást kaphatsz szakmai és személyes fejlődésedben
  • stabil vállalati háttér

Munkaidő:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidő

Kezdés:

  • az állás azonnal betölthető

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerülete és a projektek kivitelezési helyszínei

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Budapest