Fogászati asszisztens (Budapest)

Több székes fogászati magánrendelő megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Fogászati asszisztens

Elvárások:

  • Fogászati asszisztensi végzettség,
  • Elhivatottság,,
  • Empátia, rugalmasság, páciensközpontúság,
  • Határozott fellépés,
  • Csapatszellem,
  • Jó kommunikációs és szervező képesség,
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • Asszisztál, segédkezik a fogászati kezeléseknél,
  • Páciensekkel való kommunikáció,
  • Közreműködik a röntgenfelvételek készítésénél,
  • Előkészíti a kezeléshez szükséges fogászati eszközöket, anyagokat, berendezéseket,
  • Tisztán tartja, fertőtleníti a fogászati műszereket, eszközöket,
  • Elvégzi az adminisztratív teendőket, nyilvántartást vezet a betegekről és a kezelésekről, dokumentálja a vizsgálati eredményeket

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes fizetés,
  • Kellemes munkahelyi légkör,
  • Akár azonnali munkakezdési lehetőséggel,
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Budapest