Foglalkozás-egészségügyi ápoló (üzemi nővér) (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

A Hanon Systems Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 51 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik. Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára közel 30 éve.

Elektromos karbantartó
(összeszerelő területre)

Feladatok:

  • Munkaköri alkalmassági vizsgálatok szervezése, lebonyolítása.
  • Részvétel a dolgozók egészségmegőrzésében, egészséges életmódra nevelésében, munkával kapcsolatos betegségek felkutatásában, kezelésében, rehabilitációjában, pszicho-szociális kóroki tényezők észlelésében, veszélyek és ártalmak kockázatának felismerésében a munkahelyek közegészségügyi-,járványügyi, ezen belül a munkaegészségügyi, elsősegélynyújtói feladatok ellátásában.

Elvárások:

  • Üzemi ápoló/foglalkozás-egészségügyi szakápoló vagy diplomás ápolói végzettség
  • két műszakos munkarend vállalása
  • Referencia a legutóbbi hasonló munkatapasztalatról

Személyiségbeli elvárások:

  • nyitott, segítőkész, türelmes, precíz és pontos személyiség

Előny:

  • fizikoterápiás asszisztens
  • gyógymasszőri végzettség

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, látogasson el a Hanon Karrier Portálunkra, ahol jelentkezni tud az állásra a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Székesfehérvár