Foglalkozás-egészségügyi asszisztens (Kecskemét)

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

A gyár egészségügyi részlegéhez tartozik az új munkatárs

Foglalkozás-egészségügyi asszisztens

Feladatok

  • Foglalkozás-egészségügyi szolgálat kapacitásainak tervezése (vizsgálati időpontokkal, szükséges kapacitásokkal kapcsolatos teljeskörű ügyintézés)
  • Munkaegészségügyi, munkahigiéniai bejárások támogatása (előkészítés, részvétel), a bejárásokkal kapcsolatos dokumentáció, együttműködés a társterületekkel
  • Munkahelyek, munkaterületek eü. szempontú kockázatértékelésének támogatása, saját munkafeladatai során a munkavégzés egészségre gyakorolt hatásainak elemzéséhez, egészséges munkakörnyezet kialakításához/fenntartásához, ill. az ergonómiai szempontok érvényesítéséhez kapcsolódó észrevételek megfogalmazása, javaslatok kidolgozása
  • Munkaköri orvosi alkalmassági vizsgálatok során az orvos munkájának támogatása, vizsgálatok előkészítése, ill. egyes vizsgálatok (EKG, vércukormérés, vizelet-gyorsteszt, látásvizsgálat, vérvétel) önálló kivitelezése, eredmények rögzítése, dokumentáció naprakészen tartása, vizsgálati beosztás elkészítése, vizsgálati kapacitások nyomon követése, jelentése
  • Szűrővizsgálatokban való közreműködés
  • Oktatási anyagok kidolgozása, oktatások lebonyolítása
  • A vizsgálati eredmények alapján kiértékelések, összesítések, prezentációk, jelentések készítése
  • Üzemi balesetek, foglalkozási megbetegedések kivizsgálásának támogatása, együttműködés a társterületekkel
  • Integrációmanagement, reintegráció támogatása, betegség után visszatérő, ill. megváltozott munkaképességű munkavállalók rehabilitációs tervének végrehajtásában való közreműködés

Követelmények

  • Felsőfokú egészségügyi végzettség vagy foglalkozás-egészségügyi szakasszisztensi képesítés
  • Foglalkozás-egészségügyi szakmai tapasztalat
  • Német nyelvtudás előny, de elvárás legalább a nyelv elsajátítására való hajlandóság
  • MS Office ismeretek
  • Erősen motivált, magabiztos fellépés, önálló, felelősségteljes hozzáállás
  • Ügyfélcentrikus magatartás, kiemelkedő kommunikációs készségek, megoldáskereső, proaktív, csapatjátékos, megbízható

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria és egyéb juttatások
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern környezet és barátságos csapat

Munkavégzés helye

Kecskemét