foglalkozás-egészségügyi asszisztens/járóbeteg asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Piacvezető magánegészségügyi cégcsoportunk dinamikus fejlődése miatt bővítjük egészségügyi asszisztensi csapatunkat. Ehhez keressük azt az agilis, aktív, precíz csapattagunkat, aki szívesen részt vesz a mindennapi kihívásainkban. Egymást keressük, ha fontosnak érzed, hogy munkád gyümölcsét elismerik és támogatják, és ha a légkör sem utolsó!

Foglalkozás-egészségügyi asszisztens/járóbeteg asszisztens

munkatársat keresünk

Feladatok

  • foglalkozás-egészségügyi/járóbeteg asszisztensi feladatok ellátása
  • elektronikus adatbázisok kezelése
  • adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • egészségügyi asszisztensi végzettség
  • vérvételi gyakorlat
  • jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • rugalmasság, önállóság, megbízhatóság,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • minimum 1-2 év szakmai tapasztalat

Előnyök

  • foglalkozás-egészségügyi szakvizsga vagy diplomás ápolói végzettség
  • angol nyelvtudás
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő vállalati kultúra
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatalos csapat
  • Sok vidámság

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • határozatlan időre szóló, 3 hónap próbaidő
  • teljes munkaidő

  • pozíció megjelöléssel, bérigénnyel ellátott önéletrajzát küldje el részünkre
Budapest