Fogorvos (Budapest)

Egy újonnan nyíló fogorvosi magánrendelő részére keresünk munkatársat

Fogorvos

(16-1118)

pozícióba.

Feladatok

  • Páciensek kezelése saját szakterületének megfelelően,
  • Modern módszereken alapuló fájdalommentes gyógyítás.

Elvárások

  • Fogorvosi diploma,
  • Szakmai felkészültség,
  • Saját ügyfélkör biztosítása, igény esetén lehetőség van honlapra is felkerülni, ahol több páciens is meg tudja ismerni.

Amit kínálunk

  • Szinvonalas munkakörülmények egy exkluzív budai rendelőben,
  • Fogorvosi szék, röntgen gépek- kis, és panoráma egyaránt,
  • Hosszútávú́, biztos szakmai karrier, állandó́ fejlődési lehetőség és családias hangulatú́ cégkultúra,
  • Recepció, takarítás,
  • Marketing szolgáltatások.

A munkavégzés helye

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1118”-as referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu

Budapest