Fogyasztói csatlakozó tervelőkészítő (Pécs)

Az SMHV Energetika Kft egy 15 éves szakmai múlttal rendelkező pécsi székhelyű villamosipari cég, amely évek óta többféle szakágban végez munkát az ország szinte minden területén.

Főbb tevékenységei

  • Hálózatszerelés
  • Mérőhelyi tevékenység
  • Fogyasztói csatlakozó létesítése
  • Közvilágítás-karbantartás
  • Hálózat-, napelem- és optikatervezés

Fogyasztói csatlakozó tervelőkészítő

munkatársat keres

Feladatok

  • Földkábeles és segédoszlopos fogyasztói csatlakozók egyszerűsített tervdokumentációjának elkészítése

Részfeladatok:

  • helyszíni felmérések elvégzése, a megrendelő képviselőjével történő egyeztetés
  • helyszínrajzok, keresztezési rajzok elkészítése (AutoCAD)
  • műszaki leírás elkészítése
  • Közmű szolgálatókkal- Önkormányzatokkal való egyeztetés
  • egyeztetések során felmerülő és elvárt módosítások kezelése
  • műszaki dokumentáció összeállítása
  • kapcsolattartás a megrendelővel, beruházóval, önkormányzatok és közművek képviselőivel

Elvárások

  • középfokú műszaki végzettség
  • villamosipari szakmai ismeret
  • önállóság, rugalmasság
  • határozottság
  • jó szervezőképesség, gyakorlatiasság
  • jó kommunikációs képesség
  • lojalitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, AutoCAD)
  • B-kategóriás jogosítvány
  • nyelvtudás nem feltétel

Előny:

  • villamosmérnöki diploma
  • villamosipari szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • kiemelt alapbér
  • eredményesség után havonta esedékes prémium
  • mobiltelefon
  • laptop

Munkavégzés helye:

  • Rugalmas munkavégzési hely- Baranya Megye
Pécs