Fogyasztóvédelmi ügyintéző (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Szeretnél hazánk piacvezető biztosítójánál dolgozni? Szeretsz más emberekkel kommunikálni, magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel és nem ijedsz meg Excel táblák készítésétől sem?

Ha ezekre a kérdésekre igen a válaszod, ne habozz elküldeni jelentkezésed. Új munkatársat keresünk Fogyasztóvédelmi ügyintéző munkakörbe!

Fogyasztóvédelmi ügyintéző

Feladatok

Követelmények

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Min. középfokú végzettség
  • Középfokú, magabiztos angol nyelvismeret (szóban, írásban egyaránt)
  • Legalább 2 éves releváns, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Készség szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, türelmes, nyitott személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód és pozitív, empatikus hozzáállás

Precíz, pontos, önálló munkavégzés, terhelhetőség, megbízhatóság, rugalmasság

  • Ügyfélszolgálaton, értékesítésben, call centerben vagy biztosítónál szerzett tapasztalat
  • Ha beszélsz németül, de más idegen nyelvnek is nagyon örülünk
  • Compliance, illetve egyéb jogi ismeretek
  • Biztosítási rendszer- és termékismerek

Amit kínálunk

Milyen feladatok várnak majd rád?

  • ügyfélpanaszok kezelése, részletes kivizsgálása és határidőre történő megoldása
  • kapcsolatfelvétel és rendszeres kommunikáció az ügyfelekkel (nemzetközi szinten is)
  • folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel
  • részvétel a területet érintő nemzetközi projektekben
  • rendszeres statisztikák, riportok, elemzések, visszacsatolások készítése