Főkönyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az RS Bútor stabil, megbízható magyar vállalatként már 28 éve jelentős szerepet tölt be a magyar

lakberendezési szektorban.

Forgalmazott termékeink meghatározó része hazai gyárakból érkezik.

Fiatalos, lendületes csapatunkba,

Főkönyvelő (bérszámfejtési tapasztalattal)

munkatársat vagy együttműködő partnert keresünk.

Feladatok könyvelői vonalon:

  • Főkönyvi könyvelés
  • kontírozó munkafolyamatok irányítása,
  • aktuális adószabályok követése, prezentálása,
  • számviteli folyamatok felügyelete,
  • számviteli előírások betartása,
  • adóbevallások készítése,
  • éves beszámoló elkészítése,
  • együttműködés a könyvvizsgálóval,

Feladatok bérszámfejtői vonalon:

  • Bérszámfejtési, munkaügyi és tb-vel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • munkaügyi adminisztráció ellátása, munkaviszony keletkezéséhez, módosításához és megszüntetéséhez szükséges feladatok elvégzése,
  • munkaidő adatok feldolgozása a havi bérszámfejtéshez,
  • adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítése a hatóságok részére

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő, Tb és bérügyintéző végzettség
  • minimum 5 éves szakmai tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs- és fogalmazási készség szóban és írásban,
  • együttműködésre és alkalmazkodásra való képesség,
  • következetes, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör,
  • stabil vállalati háttér,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • változatos tapasztalatszerzési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Budapest