FŐKÖNYVELŐ (Fejér megye)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

FŐKÖNYVELŐ

(16-1119)

pozícióba.

Feladatok

  • 3-5 fő könyvelő szakmai irányítása és ellenőrzése,
  • A pénzügyi vezetőnek való folyamatos riportálási kötelezettség,
  • Magyar számviteli sztenderdnek megfelelő teljeskörű könyvelés és beszámolókészítés felügyelete,
  • Adóbevallások és pénzügyi kimutatások elkészítése,
  • Napi pénzügyi és számviteli műveletekért való felelősségvállalás,
  • Külső szervezetekkel való együttműködés,
  • Vezetői intézkedések meghozatala.

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség,
  • IFRS végzettség/ tapasztalat előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Multinacionális környezetben szerzett Főkönyvelő tapasztalat (előny: nemzetközi gyártó cégnél szerzett tapasztalat).

Amit kínálunk

  • Céges autó,
  • Home office lehetőség,
  • Válsághelyzet esetén is stabil nemzetközi háttér,
  • Béren kívüli juttatási csomag,

A munkavégzés helye

Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0119”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.

Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

www.humanfield.hu