Főkönyvelő (Budapest)

OLAJÁG OTTHONOK

Szociális Intézmény bentlakásos idősek gondozása

Főkönyvelő

Főbb feladatok

  • Főkönyvi könyvelés
  • kontírozó munkafolyamatok irányítása,
  • A vállalkozás számviteli és adózási tevékenységének teljes körű felügyelete,
  • A napi könyvelési feladatok irányítása, ellenőrzése,
  • Havi bevallások ellenőrzése, a cég adóbevallásai és egyéb hatósági beszámolók elkészítése
  • Évközi és év végi zárások előkészítése, ellenőrzése,
  • Éves beszámolók készítése,
  • Külső szervezetekkel, hatóságokkal, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás,
  • A pénzügyi-számviteli feladatokat végzők munkájának átfogó, magas szakmai színvonalon történő szervezése és ellenőrzése,
  • Banki adatszolgáltatások előkészítése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásának kezelése
  • Szociális ágazati normatíva ellenőrzése, igénylés beadása

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség, mérlegképes könyvelői regisztráció
  • minimum 5 éves szakmai tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs- és fogalmazási készség szóban és írásban,
  • együttműködésre és alkalmazkodásra való képesség,
  • következetes, precíz munkavégzés.
  • megbízhatóság, igényes, önálló munkavégzés

Előny

  • államival finanszírozott intézménynél, különösen egészségügyi, vagy idősotthoni szolgáltatásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Önálló, felelősségteljes munkakör,
  • stabil vállalati háttér,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • változatos tapasztalatszerzési lehetőség.

Munkavégzés helye

Budapest

Pályázatát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el.

Budapest